– Kompobest – polepszacz gleby.

Agencja Komunalna Sp. z o.o. w Brzeszczach jest jednym z największych w regionie producentów wysokiej jakości kompostu.

KOMPOBEST – bo taka jest jego handlowa nazwa, to produkt wytwarzany w kontrolowanych warunkach, ze starannie wyselekcjonowanego materiału roślinnego, stanowiącego wsad do kompostowania.

Wielomiesięczne pryzmowanie, przesiewanie, przerzucanie i nawilżanie powodują powstanie wysokiej jakości produktu, który stosuje się w celu poprawy właściwości fizycznych i chemicznych wszystkich rodzajów gleb w uprawie roślin ozdobnych (rabatowych i doniczkowych) oraz trawników. Szczególnie polecany jest do stosowania na glebach o niskiej zawartości próchnicy.

Nasz kompost dopuszczony jest do obrotu decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi ( Nr G-861/19 z dnia 07.11.2019r) –> Decyzja G 861_19

Jako środek poprawiający właściwości gleby, przechodzi ponadto cykliczne, rygorystyczne kontrole, potwierdzające jego wysoką jakość i bezpieczeństwo.

 

 

Nie ważne czy masz kawałek terenu zielonego, o który chciałbyś szczególnie zadbać, czy też prowadzisz firmę ogrodniczą i działasz na większą skalę – KOMPOBEST to produkt dla Ciebie!

 

To co wyróżnia go na tle innych produktów i czyni szczególnie atrakcyjnym to cena, a także fakt, że produkt dostępny jest od ręki – na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami przy ul. Granicznej 48 w Brzeszczach.

 

Cena – sprzedaż środka KOMPOBEST prowadzona jest luzem60 zł/tonę + 8% VAT.

 

W celu zakupu środka ,,Kompobest’’ lub w przypadku pytań prosimy o kontakt:

e-mail: [email protected]

tel. (032) 613 50 22 Mob. +48 510 799 121

 

Instrukcja stosowania KOMPOBEST –> Instrukcja stosowania

 

Back to top